Esileht / Teenused / EMS-Toonus

EMS-Toonus

Protseduur kestab 35-55 minutit, selga pannakse EMS kostüüm ja klient lamab/teeb harjutusi ja lisab toonust vastavalt soovile. EMS sobib ka imetavale emale, soovitavalt 1 kuu peale sünnitust. Keisrilõike puhul alates peale armi paranemist.

  • Lihaste toniseerimine ning tugevdamine ja keha vormimine
  • Ümbermõõtude vähenemine ja ainevahetuse kiirenemine
  • Nahaaluse rasvkoe vähendamine
  • Sünnitusjärgse figuuri korrigeerimine
Osta

25200

Protseduurist

EMS-Toonus kehamodelleerimine on kiire ja tõhus vahend kehakaalu alandamiseks, tselluliidiga võitlemiseks, ainevahetuse kiirendamiseks, kehakuju modelleerimiseks, lihasmassi toniseerimiseks ja suurendamiseks ning rasvkoe vähendamiseks. EMS-Toonus stimuleerib lihaskudet elektrooniliselt, töötades lihasega läbi kokkutõmbe ja venituse põhimõtte. See võimaldab kiire vedelike eemaldumise ja liigsete ainete lahustumise organismis. Lihas kasutab ära kehas olemasoleva energia rasvkoe arvelt mis ümbritseb EMSiga töödeltavat piirkonda.

Lisaks saab seadmega treenides hoolitseda ka nende lihasgruppide eest, mida tavatreening ei hõlma. 

KKK
Kas imetavad emad tohivad teha EMS-toonust?

Jah, alates 1 kuu peale sünnitamist ja keisrilõike puhul peale armide paranemist.

Kui kaua kestab EMS-toonus?

Trenni tehes 25-45min, lamades 55min.

Mille jaoks on EMS treening hea?

55 minuti jooksul liigutatakse lihast kuni 1000 korda.🔥 Tulemusi on märgata peale 2-3 korda. EMS näidustused: ülekaal ja tselluliit, lokaalsed rasvakogumid ja padjandid(sh tursed), vananev ja lõtvunud nahk, soolad liigestes, toksiinid ja jääkained, halb vere-ja lümfiringe. EMS aitab efektiivselt: tugevdada selga ja vabaneda seljavaludest, treenida süvalihaseid, toetada vigastusjärgset paranemist, kiirendada treeningujärgset taastumist, kasvatada lihasmassi/suurendada jõunäitajaid. Mõjutab keha metabolismi: leevendab lihaspingeid ja valu, vigastusjärgne taastumine, parandab unekvaliteeti, põletab rasva ja kasvatab lihast, parandab vereringet, maandab stressi.

Mis suuruses inimesed mahuvad EMS kostüümi?

Meil on 2 suuruses kostüümid: S ja L. Seega on sobilik kõigile.