LPG massaaš www.labianca.ee
Esileht / Teenused / LPG massaaž

LPG massaaž

Kasutame enne igat LPG seanssi tõhusat vibrotreeningut ja tselluliidikreemi, tulemus paraneb kuni 30%. Enne kuuri algust võtame kliendilt mõõdud ja kliendi loal teeme telefoniga pildid enne kuuri ja peale. Tulemused on imelised!

  • Buduaari Ilulemmik 2023
  • Kehakaalu, mõõtude ja paistetuse vähenemine
  • Vähendab stressi, väsimust ja unehäireid
  • Vähendab tselluliiti ning trimmib ja pinguldab nahka
Osta

50400

LPG lipomassaaž

Analüüsides erinevaid manuaalse endermoloogia võtteid, lõid LPG System’i spetsialistid optimaalsed töövõtted, mis võimaldavad saavutada parima tulemuse lühima aja jooksul. Massaaž sobib Sulle kui hoolimata regulaarsetest treeningutest ja tervislikust toiduvalikust on Sul siiski probleeme kindlatesse kehapiirkondadesse tekkinud rasvapadjanditega, mis kuidagi kaduda ei taha. Lipomassaaž sobib Sulle kui soovid vabaneda tõrksatest rasvapadjanditest näiteks puusadel, vöökohal, kõhul jne. Hooldus kestab kuni 55 minutit. Kõige parema tulemuse kehahoolduses annab kahtlemata kombinatsioon mõistlikust toitumisest, mõõdukast kehalisest aktiivsusest ja lipomassaažist. Lipomassaaž on suurepärane mitte-kirugiline alternatiiv, et saada lahti rasvapadjanditest, tselluliidist ja trimmida elastsuse kaotanud nahka. Saledama keha saladus massaži abiga peitub selles, et lipomassaž aktiveerib rasvarakud ja ühtlasi ka lipolüüsi rasvarakus, nagu on tõestanud kliinilised uuringud. Lipomassaaž stimuleerib ka fibroplaste tugevdades kollageeni ja elastiini kiude. Paraneb naha toonus, rasvade ladestumine pidurdub ja olemasolevad ebatasasused nahaaluses koes vähenevad. Samuti kiireneb vedelike ainevahetus.

Massaaži tulles tuleb informeerida oma massööri vastunäidustuste olemasolust! LPG massaaži tohivad ka teha imetavad emad, soovitav aeg peale sünnitust on vähemalt 1 kuu.

Mis on tselluliit?

Tselluliidi all mõistetakse rasva ja teiste ainevahetusjääkide kogumeid sidekoe nahaaluskoes. Tselluliidi peamiseks põhjuseks loetakse naissuguhormooni östrogeeni, mis mõjutab jääkainete kogunemist ning rasva ladestumist kehas. See tekib ainevahetushäire tagajärjel, kui nahaalustesse kudedesse koguneb liiga palju rasva, jääkaineid ja vedelikku, mis moodustavad kobaraid, mügarikke. Viimased ummistavad vere- ja lümfiringlust, takistavad organismi toite- ning puhastusprotsessi. Tselluliiti põhjustavad ka väheliikuv elustiil, rasva ja suhkru suur osakaal toidus, vähene vedeliku tarbimine ning lümfiringehäired. Samuti hormonaalsed muutused puberteedieas, raseduse ajal, pre- või postmenopausi perioodil. Kõige enam tekib tselluliiti tuharatele ja reitele.

LPG tselluliidimassaaž

LPG tselluliidimassaaž on nahaaluskoe mõjutus, mis elavdab pindmist vereringet, lümfiringet ning stimuleerib lipolüüsi ja ainevahetust. Endermoloogia tulemusena väheneb tselluliit, paraneb naha ja nahaaluskoe elastsus, intensiivistub jääkainete eemaldumine organismist ning suureneb vastupanuvõime stressile ja haigustele. Massaaž on valutu, kuna rullikud ja vaakumi tugevus valitakse vastavalt koele. Endermoloogiat teostatakse üldmassaažina, enam tähelepanu pööratakse probleemsetele piirkondadele. Ravi teostatakse läbi spetsiaalse kostüümi. Ravi tulemused sõltuvad iga patsiendi morfoloogilisest ja psühholoogilisest eripärast ja toitumisharjumusest. Massaaži võib teha ka igapäev! Aktiivne kuur võiks toimuda 2-3 korda nädalas, kokku vähemalt 10 korda. Vajadusel jätkatakse järelraviga. Ühe protseduuri kestvus on 45 minutit.

LPG armiraviga on võimalik mõjutada:

  • Aknearme
  • Põletusarme
  • Rasedusarme
  • Operatsiooniarme
  • Traumajärgseid arme

Protseduuri tulemusena muutuvad armid heledamaks, siledamaks ja pehmemaks ning vähem silmatorkavamaks. Kõige efektiivsem on toime värskete armide korral (1 aasta jooksul), kuid on võimalik ka häid tulemusi saavutada vanemate armide puhul. Hoolduskordade arv ning sagedus sõltub armi suurusest ja ulatusest. Protseduuri kestus olenevalt armi/armide suurusest 5 – 30 minutit. LPG teraapiale alluvad hästi venoosse vereringe häiretest või lümfiringe häiretest tingitud tursed. Rasketest südame- ja neeruhaigustest tingitud tursete alandamiseks LPG ei sobi. LPG teraapia aitab ka valude puhul. Kudede pingest tingitud valud vähenevad tänu kudede lõõgastumisele – vaakumiga tõstetakse kudesid, rullikud masseerivad hellalt. Erinevate tehnikatega on võimalik mõjutada nii pindmisi kui ka sügavamal asetsevaid kudesid. Palju abi on saanud fibromüalgiat põdejad.

KKK
Kas protseduuri tohivad teha imetavad emad?

Jah, 1 kuu peale sünnitamist on protseduur lubatud.

Kas on vaja midagi kaasa võtta?

Esimesel kohtumisel ostate endale isikliku LPG kostüümi. See tuleb iga kord kaasa võtta.

Kellele on LPG vastunäidustatud?

Pahaloomulised protsessid - Ägedad põletikulised haigused - Perifeerse vereringe häiretega diabeet - Rasked südamehaigused - Rasked neeruhaigused - Antikoagulantravi - Haavad, songad, veenilaiendid - Nahapinnast kõrgemad sünnimärgid

LPG tulemused?

LPG tselluliidimassaaž on nahaaluskoe mõjutus, mis elavdab pindmist vereringet, lümfiringet ning stimuleerib lipolüüsi ja ainevahetust. Endermoloogia tulemusena väheneb tselluliit, paraneb naha ja nahaaluskoe elastsus, intensiivistub jääkainete eemaldumine organismist ning suureneb vastupanuvõime stressile ja haigustele.

Kui tihti peaks tegema LPG massaaši?

Massaaži võib teha ka igapäev! Aktiivne kuur võiks toimuda 2-3 korda nädalas, kokku vähemalt 10 korda. Vajadusel jätkatakse järelraviga. Ühe protseduuri kestvus on 55 minutit.

Kas LPG aitab arme eemaldada?

Kõige efektiivsem on toime värskete armide korral (1 aasta jooksul), kuid on võimalik ka häid tulemusi saavutada vanemate armide puhul. Hoolduskordade arv ning sagedus sõltub armi suurusest ja ulatusest. Protseduuri kestus olenevalt armi/armide suurusest 5–30 minutit.