Esileht / Teenused / Geelküünte koolitused

Geelküünte koolitused

Minul on kogemust geelküünte ja kõige seonduvaga üle 7 aasta. Hindan väga korrektset küünekuju, kvaliteeti ja kliendi rahulolu. Olen jõudnud nii kaugele, et on soov anda enda teadmisi edasi, et häid ja püüdlikuid küünetehnikuid oleks rohkem. Tihti teevad pika staašiga(aastates) tehnikud väga ebakvaliteetset tööd, sest ei ole nt viimased 10a kuskil täiendkoolitusel käinud. Ajaga arenevad tehnikad, meetodid ja selle kõigega tuleb kaasa minna. Kui ka Sina sooviksid pakkuda kliendile ainult parimat, ootan koolitusele!💫

  • Peale koolituse edukat läbimist väljastan Teile kauni tunnistuse.
  • Soovid pakkuda kliendile ainult parimat kvaliteeti? Kui jah, oled õigel teel!💃🏼
  • Tahaksid parandada treppis ääri, alla kaarduvaid või ebasümmeetrilisi geelküüsi, kuid ei oska?
  • Koolitusel annan edasi kõik enda teadmised, vastan küsimustele, näitan ja abistan nii kuidas oskan. Olen olemas alati ka peale koolitust.
Osta

90950

Õpilaste tehtud tööd minu juhendamisel

Kõik pildid on tehtud meie salongis meie klientidest ning tehtud tulemustest. Rohkem pilte ja klientide lugusid postitame oma sotsiaalmeediakontodele.

Mida sisaldab koolitus?

Soovid pakkuda kliendile ainult parimat kvaliteeti? Kui jah, oled õigel teel!💃🏼
Tahaksid parandada treppis ääri, alla kaarduvaid või ebasümmeetrilisi geelküüsi, kuid ei oska?
Koolitusel annan edasi kõik enda teadmised, vastan küsimustele, näitan ja abistan nii kuidas oskan. Olen olemas alati ka peale koolitust ja samuti on võimalik tulla 3x vaatama, kuidas teen mina hooldust/paigaldust enda kliendile(Võite seda filmida, jäädvustada kuidas soovite).

-Geelküünte baaskoolituse kestvus: 2 pikka päeva(teooria+teooria raamat, 1 paigaldus ja 1 hooldus).

-Geelküünte ALL IN baaskoolituse kestvus: 3 pikka päeva(teooria+teooria raamat, 1 geelküünte paigaldus, 1 geelküünte hooldus, modelleeritud geellakk ja geelküünte eemaldus).

Peale koolituse edukat läbimist väljastan Teile 2 kaunist tunnistust. Kui koolitust ei läbita edukalt, tuleb sertifikaadi saamiseks läbida iseseisev eksam lisatasu eest.

Õpilane, kes on läbinud antud kursuse:

-Järgib hügieeninõudeid,
-Loob turvalise, eelarvamustevaba ja mugava õhkkonna;
-Suhtleb professionaalselt, kuulates klienti ja hoides informatsiooni konfidentsiaalsena;
-Konfliktsituatsiooni ilmnemisel kaasab vajadusel juhendaja,
-Järgib töökeskkonnaohutuse nõudeid,
-Lähtudes töötervishoiu ja tööohutuse seadusest,
-Kasutab materjale keskkonnasõbralikult,
-Kasutab ergonoomilisi töövõtteid,
-Omab teoreetilisi teadmisi geeltehonoloogiast:
-Oskab küünte pikendust iseseisvalt läbi viia.

Koolituse eest maksmine

Koolituse eest saab maksta nii panga ülekandega, sularahas kui ka järelmaksuga.

Maksmine on kaheosaline (ettemaks+põhiosa). Ettemaks peab olema tasutud vähemalt neli päeva enne esimest koolituspäeva, kui makset ei ole, siis koolituses osaleda ei saa. Ettemaksu suurus on 50% täissummast. Põhiosa peab olema makstud enne praktikat õppesalongis. Arve saadetakse õpilase poolt esitatud e-mailile. Maksekorralduse selgitusse tuleb märkida koolituse nimetus. Kui maksja on keegi kolmas isik, siis ka õpilase nimi.

Koolituste ja praktika kestus

Õpingute kestust arvestatakse akadeemilistes tundides. Üks akadeemiline tund on 60 minutit.

Koolitusel osalemine

Juhul, kui õpilane ei saa koolituspäeval osaleda, siis tuleb koolitajat teavitada sellest kirjalikult vähemalt 48 tundi enne koolituspäeva algust. Kui koolitusele registreerinud õpilane kohale ei ilmu või hilineb rohkem, kui 60 minutiks, siis koolituspäev jääb arvestamatuks. See tähendab seda, et koolitajal on õigus panna uue kuupäeva koolituspäevaks temale sobival päeval. Kui õpilane ei ilmu rohkem, kui kolmele koolituspäevale, siis koolitus arvestatakse mitte sooritanuks.

Õpilane peab olema kohusetundlik, viisakas ja tähelepanelik. Küsimuste esinemisel tuleb neid esitada koolitajale samal koolituspäeval. Praktikapäevadel õpilasel on kohustuslik näidata koolitajale iga tööetapi tulemust. Koolitajal on õigus teha pilte tööprotsessist ja lõpptulemustest ja kasutada pilte omal äranägemisel.

KKK
Mitu inimest osaleb koolitusel?

Koolitus on individuaalne.

Kui kaua peaks ajaliselt arvestama?

Alustame 9:30 ja kestab umbes 16:00ni.